Doğal Penis Büyütme Yöntemleri

Published by admin on

Yüzyıllardır birçok erkek penisinin yani cinsel organının küçük olmasından dolayı şikayetçi olup penis büyütme teknikleri olarak bir çok yöntem denemektedir. Geçmişten günümüze kadar ilk yıllardan beri güçlü adamın sembolü olarak iri ve ereksiyon halinde penis tanımlaması yapılmıştır. Güçlü olmak ve otoriterliği penis boyutu ile doğru orantılı olarak düşünülmüştür.

Aslında bu durum dağru bir durum olmamakla birlikte esas olan işlevidir diyebiliriz. Sekste işlev boyuttan çok daha önem arz eder. Cinsellik esnasında partner kadının orgazm olması için penisin vajina çeperlerine kadar ulaşması yeterlidir. Bu yeterliliğin uzunluğu ise yaklaşık 10 cm’e denk gelir. Kalınlık olarakta 1,5 ile 2 cnm arası yeterli olabilmektedir. Küçük kabul edilen bir penis ortalama değerlerin 3 cm altında olandır.

penis nedir

Günümüzde tıppın kabul etmediği ve ettiği penis büyütme yöntemleri mevcuttur. Piyasada söylenen ama bazı yöntemlerin doğru olmadığı liste şu şekilde sıralanabilir.

  • Ameliyatla
  • Bitkisel İçerikli gıda takviyeleri kullanarak
  • Egzersiz yaparak
  • Peni Pompası yöntemiyle

Şimdi sizlere tıppın kabul ettiği tek yöntem olan ameliyatla penis büyütmeyi anlatacağız.

Ameliyatla Penis Büyütme

Ülkemizdede uygulanan bu operasyon tek legal ve tıpbın tek denediği yöntemdir. Penis ile vücuttaki bağların (ligament) bir bölümünün kesilmesi sayesinde içeride kalan penis dokusunun dışarı çıkarılmasıyla yapılan ameliyat çeşitidir. Bu yöntemde kullanılacak deri yan taraflarından alınır. Kalınlık için aynı operasyonda penis derisi altına kişiden alınan yağ tabakası kullanılır. Azda olsa riski bulunmaktadır.

ameliyat ile penis büyütme

Bitkisel Gıda Takviyeler İle penis büyütme olur mu ?

Size önerebileceğimiz tek yöntem ameilat olsada birçok kişi bu yöntemide kullanmakta. Biz tavsiye etmiyoruz ama kullanmakta kişi olarak özgürsünüz tabiki, sizin bileceğiniz bir durumdur bu.

Krem, hap, yiyecekler ve macun gibi piyasada satılan çoğu ürüne güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Büyütücü ilaç diye satılan bir çok ürün yan sanayidir. Bu tip materyaller vücudun kan akışını hızlandıran ve penis dokusuna aşırı miktarda kan pompalanmasını sağlayan ürünler olup genelde penis ereksiyonu içinde kullanılır. Penise kan pompalandığında doğal olarak penisteki damarlar genişler ve kısa süreli br miktar hacim artması olabilir fakat bu geçici bir durumdur. Kısaca ve öz doğal yolla penis büyütme nasıl olur diye boş işlerle uğraşmamanızı tavsiye ediyoruz.

Penis Pompası Penisi Nasıl Etkiler ?

penis pompası

Penis pompası da aynı mantıkta çalışır. Pompa bir süre çalıştığında penise kan pompalanması meydana gelir. Ve kişi bu şekilde sonuca ulaştığını sanabilir. Ama daha öncede dediğimiz gibi ameilyatla penis büyütme olayı tıp tarafından tek uygulanan yöntemdir. Fakat o bile risk taşır.

Egzersizlere Büyütme Olur mu ?

Bu uygulamayı yine tavsiye etmiyoruz. Fakat illa yapmak isterseniz öncelikle penisin nasıl çalıştığını öğrenmeniz gerekiyor. Bizce penisi ne büyütür diye kafa yormanızı gerektirecek kadar büyük bir olay değil bu durum. Penis organı kanla dolu olduğundan içerisinde birçok genişleyen hücre bulunmaktadır. Aynı zamanda bunun ismine kan araklılarıda denir. İngilizce de buna “blood space” adı verilir. Bu kan aralıkla sertleşme dokusu içinde bulunur ve penisi egzersizle esnettiğinizde aynı zamanda kanla dolan bu bölgeyi esnetmiş olursunuz. Bu yöntemi tavsiye etmesekte denemekte sizin özgürlüğünüzdür. D

Summary
Doğal Penis Büyütme Yöntemi
Article Name
Doğal Penis Büyütme Yöntemi
Description
Dpğal bir şekilde penis büyütme nasıl yapılır ? Hangi yöntemler izlenir ?
Author
Publisher Name
penisibuyut.com