En Büyük Penis Boyu Hangi Şehirde ?

Published by admin on

Türkiye’nin hangi şehirinde kaç cm penis boyu ortalaması var biraz sizlere bundan bahsedelim. İdeal penis boyu denildiğinde ülke ülke, şehir şehir değişiklik gösterebilmekte boyutlar. Erkeğin ergenlik döneminde bu oran 2 katına çıkmaktadır. Boyut kişinin kilosu yada boy uzunluğu ile birebir etkili değildir. Daha başka faktörler bulunmaktadır. Gen bunlardan bazılarıdır.

Bir cinsel ilişkide penis boyu ne derece önemli ?

Cinsel ilişkilerde penis boyutu sadece önemli bir faktör değildir. Bir çok erkek cinsel ilişkide eğer cinsel organız küçükse özgüven kaybı yaşamakta, bu durumda erken boşalma ve ereksiyon gibi sorunları beraberinde getirmektedir. Uzmanlar penis boyu takıntısı olmayan erkeklerin seks esnasında rahat olduklarını ve partnerlerini tatmin edebildiklerini tespit etmiş. Düşünüldüğünün tam aksine penisin boyutundan daha önemli olanın karşılıklı güven ve açık sözlü olunması olarak tespit edilmiş. Kısa ve öz olarak erkeklik organı büyütme o kadar önemli bir durum değildir.

ideal penis boyu

Cinsel ilişkide başarının en önemli faktörün aslında kadın olduğu anlaşılmıştır. Kadın anaçlığını kullanarak gebe kalınmasını sağlar ve aynı zamanda partnerini tatmin eder. Bu görevler de penis boyu ile ilgili değil tamamıyla sperm sayıları ve işlev ile ilgilidir.

penis ameliyatları

Zaten kadınlardaki vajinanın 10 cm kadar uzun olması penis boyunun çokta fazla uzun olmaması gerektiğini göstermekte. İnternette yazan bilgilere göre vajinanın en çok haz aldığı yeri ilk kısımlarına denk geliyormuş.

İdeal Penis Boyu Kaç Santim Olmalı

Bu boy için kesinlik belirtilen bir durum olamaz. Çünkü her ülkenin, her gen ayrı özellikler göstermekte. Örneğin Türkiye için bunu sorgularsak ortalaması 14 cm civarlarındadır. İngiletere ülkesinde bu oran 13 santim olup bu oranlar ereksiyon halindeki ölçümlerdir. Dip not: Penis pompası en yaygın aletlerdendir.

Penis Boyu Ölçme

Penis boyu ölçmek tıpkı fotoğraftaki gibi erekte haldeyken yapılır. Cetvel ya da metre kullanılır. Penisin karın bölgesindeki çıkış yeri başlangıç kabul edilir. Baskı yapılmadan cetvel koyulur ve penis başı uzunluğuna kadar olanki bölüm alınır. Ölçümlerde başlangıç noktası olarak karın hizası baz alınır.

penis kalınlaşrtırma

Penisi Büyütme ve Kalınlaştırma Ameliyatı Gerçek mi ?

Bu tip ameliyatları düşünmeden önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Çünkü bu tip ameliyatlar oldukça risklidir. Bizim fikrimizce bu tip yollara başvurmamanızı öneriyoruz.

Summary
Penis Boyu Nedir ?
Article Name
Penis Boyu Nedir ?
Description
Penis Boyu Nedir ? Ameilaytla penis boyunu büyütmek yada kalınlaştırmak mümkün mü ?
Author
Publisher Name
penisibuyut.com
Publisher Logo