Penis Büyütme Estetiği Tedavisi

Published by admin on

Penis boyu erkeklerin yüzyıllardır kafalarına takmış olduğu sorunlardır. Ama aslında mnemli olan biraz klasik olacak ama işlevidir. Araştırmalara göre ereksiyon olmamış bir penisin boyunun ortalama 7 ile 10 cm arasında olduğunu, uyanık durumdaki bir penisin 12 – 18 cm boyutlarda olduğunu işaret etmiştir. Teknik olarak 10 cm den küçük ereksiyon penislerin mikropenis diye adlandırıldığını bilmekteyiz. Bunun dışında kilolu kişilerde pubis alanı yağ tabakasından oluştuğu için sanki mikropenis görüntüsü görülmektedir.

penis büyütme nasıl yapılır

Öncelikle sizlere şunu belirtmeliyiz ki eğer penis, mikropenis kategorisinde ise işlem yaptırabilirsiniz. Ama yinede bizce bir kadının orgazm olabilme sebebi penisin boyutu değildir.

Penis Büyütme Estetiği Tedavisi Hakkında Bilgiler

Aslında bu bir penis büyütme opersayonu değildir. Sadece bir ameliyat ile yapılan işlemdir. Operasyon penisin olduğu bölgeye kesi sayesinde giriş yapılır, penis ile vücut arasında askılayıcı bağın kesilmesiyle gerçekleşir. Bu bağ kesildiğinde penis az bir miktar öne çekilir ve pubis’in olduğu bölgedeki deriden kullanılarak operasyon biter. Hasta 15 gün bu penis ameliyatı sonrasında hastanede kalır.