Penis Pompası Bir Vakum Ereksiyon Aygıtımı ?

Published by admin on

Öncelikle vakum pompası nedir , penis büyütme gerçek mi diye soran bir kişiye cevap olarak aynı zamanda bir vakum ereksiyon için üretilmiş aynı zamanda akülü yada aküsüz olan içi boş bir tüptür diyebiliriz. Pompanın çalışma şekli gayet basittir. Penisin üzerine dikkatli bir şekilde yerleştirildikten sonra pompa kısmına basılarak tüpün içerisindeki hava boşaltılıp doldurulur. Bu işlemin sonucunda alet penise kan çeken bir vakum görevi görür.

penis pompası

Ereksiyon elde edildikten sonra penisin çevresinde bir kan basıncı yaratılıp sıkı tutulması adına gerginlik halkası yerleştirilebilinir. Bu durumda vakum pompasını çıkartmanız gerekmektedir.

Ereksiyon süresi partnerlerin seks yapması için gayet uzun sürebilir. Seks işlemi bittiğinde halka çıkarılmalıdır. Penis pompaları için öncelikle doktorunuzdan onay almanız faydanıza olacaktır. Hekiminiz belki vakum pompa için değişik modeller önerebilir. Bir penis pompası ne işe yarar sorusuna cevap bulmak için sayfamızı okuyabilirsiniz.

Penis pompası kullanımında yan etki olarak ağrı yada uyuşukluk görürseniz hemen doktorunuzla irtibata giriniz. Yan etkilerin görülmemesi adına cinsel ilişkinin bitiminden 30 dakika sonrasına kadar büzülme halkasının çıkarılması önerilir.

Penis Pompası Fiyatı Ne Kadar ?

Penis pompaları internet üzerinde 100 TL ile 500 TL arasında değişkenlik göstermekte. Klasik düz bir penis pompası almak istiyorsanız 100 Tl civarında bir parayı gözden çıkartmalısınız. Penis pompasını almadan önce iyi bir fiyat araştırması yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanımı esnasında kayganlaştırıcı jel kullanmanız uygulamanın daha rahat olmasından dolayı tavsiye edilmektedir.

Penis Pompası Nasıl Kullanılır ?

Önce satın aldığınız ürünü hijyen için güzel birşekilde yıkamanız önerilir. Duruladıktan sonra penis pompası başlığına kayganlaştırıcı jeli sürebilirsiniz. Ereksiyon halinde peniside başlığın içine sokunuz. Penis gerçek anlamda gerginleşene kadar pompalayın. Yeteri kadar bastığınızı hissettiğinizde bir kaç saniye bekleyerek penis pompasının üzerindeki hava boşaltma düğmesine basıp havayı tekrar boşaltınız. Günde 15 dakika bu işlem sürer ve haftada 2-3 kez bu olay tekrarlanır.

Summary
Penis Pompası
Article Name
Penis Pompası
Description
Penis pompası fiyatları, kullanımı ve nedir bilgisi.
Author
Publisher Name
penisibuyut.com