Soru Cevap

Burada sizlerden e-mail yoluyla bizlere gelen en çok merak ettiğiniz sorularınız ve cevapları bulunmakta. Hiç zaman kaybetmeden Soru ve cevaplara geçelim.

  • Penisi büyütmek için en legal ve en iyi yöntem nedir?

Her yöntemin birçok riski bulunabilir. Ama tıbbın tek kabul ettiği yöntemlerden “Ameliyat ile penis büyütme yöntemi birçok doktor tarafından halen yapılmaktadır. yapılan opersayonların azda olsa riski bulunmaktadır. Bu konuda yayınladığımız videomuzu seyredebilir Op. Doktor Ferruh Bey’in bu konudaki görüşlerini izleyebilirsiniz. Video için Tıklayınız.

  • Penis Pompası önerilen bir yöntem mi ? Fiyatları pahalı mı ?

Penis pompası bildiğimiz kadarıyla doktorların fazlaca önerdiği bir yöntem değil ameliyat yöntemi gibi. Fakat her yöntemde risklerin olduğu gibi bu yöntemde de risk olabilmekte. Bizler aslında bu boy uzatmanın hiçbirşekilde gerek olmadığını düşünmekteyiz. İnternet üzerinde 100 TL civarından başlayıp 400-500 TL fiyatlara kadar penis pompası bulabilmeniz mümkün.

  • Penis boyu büyütme yöntemleri arasında ilaç, macun yada diğer gıda takviyeleri için ne dersiniz?

Bu tarz gıda takviyelerini kullanan kişilerin olduğunu piyasada satılan ürün çeşitinden anlayabilmekteyiz. Fakat bu yöntemi deneyecekseniz bile legal bir yöntem olmadığını bilim açısından doktorların operasyona yani penis ameliyatına girdikleri tek yöntemin “Ameliyat” olduğunu bilmenizi istiyoruz. Hap, Kapsül, Macun vb ürünlerin de sahte olma ihtimalinden dolayı iyi araştırmanızı tavsiye ediyoruz.

  • Erkeklik organı büyütme cinsel ilişki için gerçekten önemli mi ?

Hayır. Yazılarımızda belirttiğimiz gibi cinsel organın boyutundan daha önemli işlevidir. 10 cm boyunda olan bir penis bile kadın partnerinizi orgazm edebilir. Bu olay sadece sizin elinizde. İyi bir seks ile kadın partneriniz gayette mutlu edilebilir. Zaten bir kadının vajinasının bittiği noktanın uzunluğu 10 cm civarında olup bu oranın ü”stünde bir penisin olmasının çok büyük bir getirisi yoktur.

  • Penis büyütme teknikleri hakkında neler dersiniz.

Üstte yazdıgımız üzere piyasada bir çok teknik kullanılsada asıl legal olan doktorların ameliyatı ile uygulanan yöntem olup bu yöntemin bile risklerinin olduğunu bilmenizi isteriz. Bununla ilgili daha detay isterseniz teknikler ile ilgili makalemizi buradan okuyabilirsiniz.